O nás

Vítejte v našem obchodě

10 DŮVODŮ PROČ BYSTE MĚLI KOUPIT LUX PARFÉM

VŮNĚ Dámské a Pánské

První otázkou, kterou bychom si měli položit, je, jaké jsou LUX PARFÉMY a v čem se liší od originálů? Odpověď je jednoduchá. Ve výrobě se v ničem neliší. A přísady? Zde vstupuje do hry podstata věci, protože aby mohl být produkt nazýván LUX PARFEM, musí být přesně reprodukován. Proto jsou zaměstnáni specialisté, aby vypracovali originální vůni a poté připravili speciální recepturu se správnými proporcemi. Je důležité, aby výrobce nešetřil na fixaci přísad, které jsou drahé a určují trvanlivost.

V naší nabídce naleznete vůně jako jsou dřevita, ovocná, květinová, vanilková.

Parfémy

Druhou otázkou, kterou bychom si měli položit, je, proč se LUX PARFÉM objevily na trhu? Výroba parfémů není tak nákladná, jak se zdá. Vysoké ceny originálů souvisí s enormními výdaji firem na reklamu. Štáby lidí zaměstnaných v reklamních odděleních, reklama v televizi, tisku, bankety, billboardy, vše za účasti světově proslulých hvězd. Cenu parfému proto do značné míry ovládají náklady na reklamu a marketing.

Naše ceny parfémů jsou dostupné pro každého .

SKVĚLÁ zpětná vazba od zákazníků

Stejně jako u každého produktu jsou nejdůležitější názory zákazníků a zároveň o produktu hodně vypovídají. Po vstupu na náš web nebo fanpage na Facebooku můžete snadno vidět řadu pozitivních komentářů a fantastických recenzí o našich produktech. Statistiky a názory říkají jednu věc, zákazníci jsou spokojeni a doporučují LUX PARFÉM!

VELKÝ VÝBĚR PARFÉMŮ

Protože vůně nevymýšlíme, ale „vyvíjíme“, můžeme vytvářet nové verze, jakmile se na trhu objeví nová vůně. Díky tomu si každý zákazník může nalézt tu nejlepší vůni pro sebe. Vůně lze vybrat v závislosti na příležitosti, náladě, ročním období nebo dni, dle vašeho charakteru nebo jiných preferencí. Obrovský sortiment, který máme k dispozici, nám dává neomezené možnosti.

V našem Eshopu naleznete značky jako Prada Chanel Gucci Giorgio ArmanMAISON FRANCIS KURKDJIAN

LUX PARFÉM JSOU PRO KAŽDÉHO

Jsou na dosah každé peněženky. Nic nestojí v cestě tomu, abyste se stali hrdým majitelem elegantní, jemné a žádoucí vůně. KVALITA Výběrem osvědčených LUX PARFÉMŮ si budete moci vychutnat trvalou vůni opravdu dlouho. A nepocítíte žádný rozdíl mezi ním a originálem. LUX PARFÉMY jsou vytvářeny na stejných nebo podobných vůních jako známé značky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních esencí, které zajišťují trvanlivost vůní a dokonalé šíření jednotlivých vůní.

NÁŠ LUX PARFÉM JE PARFÉMOVANÁ VODA

Jedná se o směsi obsahující přibližně 18 % éterických olejů. Tyto směsi jsou stejně účinné jako čisté parfémy a jejich trvanlivost je vysoká. Umožní vám užít si vůni i po celý den. Volí je mnoho žen a mužů, protože za relativně rozumnou cenu dostanou vůni, která na pokožce zůstane dlouho. Udržujeme úroveň vonných přísad dostupných v našem obchodě na úrovni 18%, což je klasifikuje jako parfémované vody. A ne jako v ostatních případech 10% - toaletní voda, 5% - kolínská voda.

VZBUZUJE ZVĚDAVOST

Vzhledem k tomu, že za cenu jednoho originálu si můžete pořídit několik ekvivalentů, máte příležitost měnit svou vůni mnohem častěji, než by to bylo možné u originálního parfému. Díky tomu budete mít to potěšení je používat, podle nálady si vyberete vůni vhodnou pro daný okamžik, sezónu nebo zvláštní příležitost a ti, kteří vaši vůni ucítí, si na ni nezvyknou, může vám pomoci vymanit se z každodenního života a navíc vzbudit zájem a pozitivně emoce.

NEPLATÍTE ZA FLAKON

Každá značková společnost prodává své parfémy ve značkových lahvích, často neobvyklých. Bohužel za to také platíte, a přesně takto přeplatíte. Koneckonců, parfémy nejsou o vzhledu, ale vůni! Naše klasická láhev je navržena tak, aby vypadala dobře a potěšila svého majitele. Výjimeční byste měli být vy a vaše vůně, ne obal vašeho parfému.